Güvenilir bir tüp bebek doktoru arayışına girdik

Güvenilir bir tüp bebek doktoru arayışına girdik

Merhaba. Ben Aynur. Evliliğimizin ilk yıllarında çocuk sahibi olamayınca bir jinekoloğa muayene oldum. Muayene olduğum doktorumdan rahim kanallarımın tıkalı olduğunu öğrendim. Doğal yolla gebe kalmam bu yüzden mümkün değildi. Evlat sahibi olabilmek için tek şansım tüp bebek tedavisiydi. Biz de eşimle beraber güvenilir bir tüp bebek doktoru arayışına girdik. Araştırmalarımız sayesinde Recai Pabuçcu’ya ulaştık. Hemen muayene olmaya geldik. Hocamız beni muayene ettikten sonra tıkalı olan kanallarımın hassas bir bölgede olduğunu ve açılma durumunun olmadığını söyledi. Bu yüzden direk tüp bebek tedavisine başladık. İlk tedavimiz sıkıntısız bir şekilde geçti ve kızımız Eda’yı kucağımıza aldık.

Geçen yılların ardından Eda’mız büyüdü. Kızımızın bizden en büyük isteği bir kardeşinin olmasıydı. Yakın zamanda çocuk sahibi olmayı düşünmememize rağmen Eda’nın ısrarlarına dayanamadık ve yeniden tedavi olmaya geldik.
Bu sefer ki tedavimizde 2 yumurta elde ettik. Bunlardan bir tanesi sağlıklıydı ve onu transfer ettik. Çok şükür bu sefer de tedavim gebelikle sonuçlandı. Şuan 13 haftalık hamileyim. Eşim, kızım ve ben yavrumuzun doğacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Öncelikle Recai hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.